ПрАТ "Красненський КХП''

Красненський комбінат хлібопродуктів у своїй діяльності керується принципом поваги до своїх споживачів, залучаючи усі необхідні ресурси та досвід роботи, повністю використовуючи власний виробничий потенціал.

     Комбінат приймає зерно та проводить його обробку: очищує від домішок, сушить і проводить його відвантаження на автомобільний чи залізничний транспорт. Надає послуги зі  зберігання  та подрібнення зернових. Своїм клієнтам комбінат гарантує якість виконання усіх послуг.

         Приймаючи зерно для зберігання, ми забезпечуємо необхідні умови та спосіб його зберігання, який переважно визначається фізичними та фізіологічними властивостями самого зерна. Усі партії насіння та зерна ми зберігаємо у спеціальних сховищах. Наші зерносховища класифікуються за певними ознаками: термін зберігання в ньому зерна (зерносховища для тривалого і тимчасового зберігання), конструкційні особливості (елеватори, навіси, склади та ін.), операції, які в ньому проводяться (лише зберігання зерна чи одночасно і його обробка) та інші характеристики.

     Комбінат проводить прийом, очищення та сушіння олійних культур (соя, льон, соняшник, ріпак). Оскільки в подальшому з них отримують олії методом пресування, процес їх очищення є досить важливим для забезпечення чистоти отриманого продукту. Наші спеціалісти відповідально ставляться до потреб клієнтів та їхнього бажання отримати найкращий результат від проведеної обробки зерна, тож гарантують ретельність та якість виконання  усіх послуг з його обробки.

Закрыть меню