Зберігання продукції

    Для зберігання зерна передбачено використовувати 9 зернових складів напольного зберігання загальною паспортною місткістю 45000 тонн.Зважування  проводиться на електричних автомобільних вагах  — 80 тонн.Для навантажувально – розвантажувальних робіт на автотранспорт використовуються п’ять точок, які забезпечені автонавантажувачами.

    Розвантаження і відправлення зерна залізничним транспортом забезпечене наявністю на території підприємства залізничної колії загальною довжиною 1982 м. з можливістю одночасного проведення робіт в чотирьох точках . Зважування  вагонів проводиться на залізничній вазі – 150 тонн під час оформлення вантажів.

Історія створення

    Приватне акціонерне товариство « Красненський комбінат хлібопродуктів » було створено на базі Красненського комбінату хлібопродуктів у вересні 1998 року , який в свою чергу був побудований на базі Красненської РЕАЛБАЗИ Міністерства Хлібопродуктів і введений в експлуатацію наказом №1 від 28.05.1945 року. Підприємство розташоване на території 8.35 га . Для зберігання зернових культур задіяні механізовані склади підлогового типу ємністю 20 тонн і силосного типу (елеватори ) ємністю 30 тонн.На підприємстві працює дві сушарки ДСП -32 загальною потужністю 64 планові тонни на годину , діють дві автомобільні ваги вантажопідйомністю 80 тонн, і дві залізничні -150 тонн. А також тяговий тепловоз.

Наші можливості

    Зерновий склад сертифікований на предмет відповідності надання послуг з зберігання продуктів та їх переробки. Також підприємство отримало сертифікат надавання послуг з очищення , сушіння , зберігання та реалізації зерна та продуктів його переробки , який відповідає вимогам міжнародного стандарту . На підприємстві діє акредитована виробничо-технічна лабораторія. 

    Комбінат має можливість завантаження зернових культур на залізничний транспорт на двох під’їзних коліях в середньому 15-20 вагонів у день , а також на автотранспорт до 20 машин в день, має можливість перевозити зернові власним транспортом.

    Протягом 2012 -2013 підприємством придбано десять вантажних машини марки ДАФ для перевезення зерна , введений в експлуатацію новий склад .   Підприємство здійснює експорт зернових та технічних культур в Білоруську республіку , республіку Латвію і Польщу

Закрыть меню