Комерційні пропозиції по заготівлі зерна

    ПрАТ «Красненський КХП» є дними з лідерів у галузі заготівлі, зберігання, переробки та експорту сільськогосподарської продукції на теренах західного регіону. Збільшуючи виробничі потужності та рівень сервісу ми пропонуємо виробникам, а також усім хто працює на аграрному ринку взаємовигідну співпрацю. Комбінат хлібопродуктів – цілий механізм, який може прийняти  великі обсяги зерна, довести його до державних стандартів і виставити на продаж. Адже для того, щоб зерно продати, недостатньо виростити колос і зібрати його. Також необхідно довести його до стандартів, зберігати у належній якості та у великих кількостях.

    Для того щоб займати домінуючі позиції, на підприємстві відбувається постійна модернізація. У цьому сезоні ми суттєво збільшили виробничі потужності. Так уже функціонують чотири багатотонні цифрові ваги (дві автомобільні та дві залізничні), що дає змогу якісно і швидко обслуговувати великогабаритний автотранспорт. Одночасно збільшено кількість точок приймання та відвантаження продукції. Нарощено об’єми по зберіганню зерна завдяки модернізації елеватора Італійським обладнанням.

    Загальна одночасна потужність комбінату сягає до 65 000 тонн. Дві під’їзні колії дають змогу проводити відвантаження залізничним транспортом до 30 вагонів на добу,а також одним з перших в регіоні грузити маршрутні партії по 54 вагони. Наявний автомобільний парк  автомобілів еврозерновозів-самоскидів, дає можливість надавати послуги по перевезеннях.

Закрыть меню